29638

Misyonumuz

Gelecek bugünden başlar!
Hepimizin özlem duyduğu daha aydınlık bir geleceği kimin ve nasıl inşa edeceğini hiç düşündünüz mü? Bugünlerde biz bütün vaktimizi ve çabamızı bunu düşünmeye harcıyoruz. Daha aydınlık bir geleceği şüphesiz daha aydınlık nesiller inşa edecek. Bize düşense  bu ışık taşıyıcı nesilleri bu zorlu yolda tamda bugün desteklemek olacaktır.
 
Nepman, “daha aydınlık nesiller için...” sloganıyla okullara ve ebeveynlere destek vermek, yapılan ve keşfedilen yeni çalışmalardan mümkün olduğunca herkesi haberdar ederek eğitimin en üst düzeyde devam etmesine yardımcı olmak amacıyla 2012 yılında Türk Eğitim Sektörü’ ne girmiştir. Temel misyonunu okul öncesi ve ilköğretim kademesindeki çocuklara fiziksel ve zihinsel gelişimlerini en üst düzeye çıkarmakta yardımcı olmak olarak belirleyen Nepman, ürün ve servis kalitesinde toplumsal beklentileri ve genel kabul gören standartları olmazsa olmaz kabul eder. Bu konuda ulusal ve uluslararası sahada kendini ispatlamış kurumlarla çözüm ortaklığı yapan Nepman, İstanbul Psikoloji Enstitüsü’nden ürünlerinin işlevleri ve etkileri konusunda uygunluk sorarken  kullandığı materyallerin FSC sertifikalı ve CE işaretli olması şartını arar. Bütün ürünleri uluslararası akreditasyonu olan laboratuvarlarca EN71 testlerine tabi tutulmaktadır.
 
Dünyamızın ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza hepimiz için daha aydınlık bir gelecek inşa etmelerinde destek olalım. Biz eminiz ki onlar gelecekte bize misliyle destek olacaklar.