Tekstilkent Nepman Yayıncılık

HAKKIMIZDA

Nepman Yayıncılık, “daha aydınlık nesiller için...” sloganıyla okullara ve ebeveynlere destek vermek, temel kazanımları geliştiren materyaller ve yayınlar üretmek, yapılan ve keşfedilen yeni çalışmalardan mümkün olduğunca herkesi haberdar ederek eğitimin en üst düzeyde seyretmesine yardımcı olmak amacıyla 2012 yılında Türk Eğitim Sektörü’ ne girmiştir.

FELSEFEMİZ

Dünyanın farklı merkezlerinde değişik eğitsel yaklaşım ve doktrinleri benimsemiş birçok kurumun ve bağımsız uzmanın uzun yıllar yaptıkları pedagojik ve pediatrik çalışmaların sonuçları gösteriyorki, çocuklar öğrenmek için oyun oynamazlar; sanıldığının aksine çocuklar öğrenirler çünkü oyun oynarlar.

Nepman® şirket felsefesi, yapılan objektif araştırmalar ve uzman değerlendirmeler ışığında çocuklarımıza zaten sahip oldukları fiziksel, zihinsel ve sosyal beceri düzeylerini geliştirmelerinde destek olmak, hatta daha da ileri giderek gereksiz sınırlardan ve kalıplardan arındırılmış, yeni ve hayat dolu beceriler kazanmalarında ihtiyaç duydukları en eğlenceli oyun, oyuncak ve eğitsel materyallere ulaşmalarında yardımcı olmak üzerine kuruludur.


Tekstilkent Nepman Yayıncılık

Her çocuğun üretkenliğini ve hayal dünyasını geliştirirken desteklenmeye hakkı vardır; ki ileriki zamanlarda bağımsız olarak kendi yöntemlerini geliştirebilsinler.

Amaçlarımızı gerçekleştirme yolunda hiçbir zaman ürün kalite standartları ve güvenliğinden ödün vermeyeceğiz. Sertifikalandırılmış doğallık ve dayanaklılık herzaman önceliğimiz olacak.

Şirketimizin ticari güdüsü ise ulusal ve uluslararası ölçekte istikrarlı ve bilinçli ortaklarla pazar payımızı artırmak ve ürünlerimizin uygulama sahasını genişletmektir.

MISYONUMUZ

Gelecek bugünden başlar!

Hepimizin özlem duyduğu daha aydınlık bir geleceği kimin ve nasıl inşa edeceğini hiç düşündünüz mü? Bugünlerde biz bütün vaktimizi ve çabamızı bunu düşünmeye harcıyoruz. Daha aydınlık bir geleceği şüphesiz daha aydınlık nesiller inşa edecek. Bize düşense aydınlık nesilleri bu zorlu yolda tamda bugün desteklemek olacaktır.

Temel misyonunu okul öncesi ve ilköğretim kademesindeki çocuklara fiziksel ve zihinsel gelişimlerini en üst düzeye çıkarmalarında yardımcı olmak olarak belirleyen Nepman, ürün ve servis kalitesinde toplumsal beklentileri ve genel kabul gören standartları olmazsa olmaz kabul eder. Bu konuda ulusal ve uluslararası sahada kendini ispatlamış kurumlarla çözüm ortaklığı yapan Nepman, kendi sahasında yetkin ve prestijli uzman ve kurumlardan ürünlerinin işlevleri ve etkileri konusunda uygunluk sorarken kullandığı materyallerin FSC sertifikalı ve CE işaretli olması şartını arar. Bütün ürünleri uluslararası akreditasyonu olan test kuruluşları ve labaratuvarca test edilmektedir.

Dünyamızın ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza hepimiz için daha aydınlık bir gelecek inşa etmelerinde destek olalım. Biz eminiz ki onlar gelecekte bize misliyle destek olacaklar.

SLOGANLARIMIZ

1. Daha aydınlık nesiller için

2. Çocuk Merkezli Eğitim

3. Hep beraber kaliteli zaman

4. Eğlenceli Eğitim

5. Kalite

6. Güvenlik